WAGO 756-5401/050-010 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M12 ravni muški konektor, žženski konektor, r
- Kataloški br:
- 546465 - 62
- Oznaka:
- 756-5401/050-010
- EAN:
- 4044918975605
- Kataloški br:
- 546465 - 62
- Oznaka:
- 756-5401/050-010
- EAN:
- 4044918975605
WAGO 756-5401/050-010 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M12 ravni muški konektor, žženski konektor, r
1,220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 756-5401 / 050-010
- Industrijsko pakiranje s 10 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M12 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | M12 utičnica, ravna |
| Broj polova | 5 |
| Duljina kabela | 1.00 m |
| Materijal plašta | PUR |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Boja kabela | crna |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Posebne značajke | pripremljen za energetski lanac |
| Min. temperatura | +90 °C |
| Maks. temperatura | -50 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 10 St. |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Proizvođač-br. dijela | 756-5401/050-010 |
| Tip | 756-5401/050-010 |
| Promjer kabela | 5 mm |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Sastavljeno s obje strane, 5-pinska M12 utičnica, aksijalna, M12 utikač, aksijalni, 1 m.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.