WAGO 756-5509/030-020 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ravni muški konektor, ženski konektor, kut
- Kataloški br:
- 546545 - 62
- Oznaka:
- 756-5509/030-020
- EAN:
- 4044918975902
- Kataloški br:
- 546545 - 62
- Oznaka:
- 756-5509/030-020
- EAN:
- 4044918975902
WAGO 756-5509/030-020 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ravni muški konektor, ženski konektor, kut
1,095.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,095.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 756-5509 / 030-020
- Industrijsko pakiranje s 10 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor ženski konektor, kutni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M8 utičnica, kutna |
| Priključna strana B | M8 utičnica, kutna |
| Broj polova | 3 |
| Duljina kabela | 2.00 m |
| Materijal plašta | PUR |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Boja kabela | crna |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Posebne značajke | pripremljen za energetski lanac |
| Min. temperatura | +90 °C |
| Maks. temperatura | -50 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 10 St. |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Proizvođač-br. dijela | 756-5509/030-020 |
| Tip | 756-5509/030-020 |
| Promjer kabela | 4.3 mm |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Sastavljen s obje strane, 3-polna M8 utičnica, kutna, M12 utikač, aksijalni, 2 m.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.