WAGO kućište kabelske utičnice 721 Ukupan broj polova 7 Raster: 7.50 mm 721-207/008-000 50 St.
- Kataloški br:
- 539145 - 62
- Oznaka:
- 721-207/008-000
- EAN:
- 4044918382137
- Kataloški br:
- 539145 - 62
- Oznaka:
- 721-207/008-000
- EAN:
- 4044918382137
WAGO kućište kabelske utičnice 721 Ukupan broj polova 7 Raster: 7.50 mm 721-207/008-000 50 St.
845.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
845.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: 50 St.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 7
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Serija | 721 |
| Određene značajke | s zaštitom od odvajanja |
| RM | 7.50 mm |
| Broj polova po redu | 7 |
| Ukupan broj polova | 7 |
| Nazivna struja | 16 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 16 A |
| Sadržaj | 50 St. |
| dim. | (D x Š x V) 18.80 x 51.50 x 26.45 mm |
| Boja | svijetlosiva |
| Visina | 26.45 mm |
| Dužina | 18.80 mm |
| Širina | 51.50 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Kontaktna površina, utična strana | pocinkovano |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Proizvođač-br. dijela | 721-207/008-000 |
| Tip | WAGO GmbH & Co. KG |
| Nazivni napon | 630 V |
| AWG maks. | 12 |
| AWG min. | 28 |
| Maks. presjek | 2.5 mm² |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 9.00 mm |
| Broj redova | 1 |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Presjek (min.) | 0.08 mm² |
| Materijal kućišta | PA 66 |
| Vrsta proizvoda | kućište kabelske utičnice |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)