WAGO standardna letva s muškim kontaktima 2060 Ukupan broj polova 11 Raster: 5 mm 721-611/019-000 25 St.
- Kataloški br:
- 539568 - 62
- Oznaka:
- 721-611/019-000
- EAN:
- 4045454777104
- Kataloški br:
- 539568 - 62
- Oznaka:
- 721-611/019-000
- EAN:
- 4045454777104
WAGO standardna letva s muškim kontaktima 2060 Ukupan broj polova 11 Raster: 5 mm 721-611/019-000 25 St.
660.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
660.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: 25 St.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 11
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Serija | 2060 |
| RM | 5 mm |
| Broj polova po redu | 11 |
| Ukupan broj polova | 11 |
| Oblik igle | kvadratni |
| Nazivna struja | 12 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12 A |
| Sadržaj | 25 St. |
| dim. | (D x Š x V) 27.5 x 69.8 x 14.3 mm |
| Boja | svijetlosiva |
| Visina | 14.3 mm |
| Dužina | 27.5 mm |
| Širina | 69.8 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Priključak | opružna stezaljka |
| Kontaktna površina, utična strana | pocinkovano |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | pocinkovano |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Proizvođač-br. dijela | 721-611/019-000 |
| Tip | WAGO GmbH & Co. KG |
| Nazivni napon | 320 V |
| AWG maks. | 12 |
| AWG min. | 28 |
| Maks. presjek | 2.50 mm² |
| Izolacijski materijal | poliamid |
| Broj redova | 1 |
| Kontaktni materijal | elektrolitski bakar |
| Presjek (min.) | 0.08 mm² |
| Materijal kućišta | poliamid |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Min. temperatura | -60 °C |
| Vrsta proizvoda | standardna letva s muškim kontaktima |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (18)