WAGO standardna letva s muškim kontaktima 2140 Ukupan broj polova 18 Raster: 3.50 mm 734-148/108-000 50 St.
- Kataloški br:
- 543614 - 62
- Oznaka:
- 734-148/108-000
- EAN:
- 4045454759094
- Kataloški br:
- 543614 - 62
- Oznaka:
- 734-148/108-000
- EAN:
- 4045454759094
WAGO standardna letva s muškim kontaktima 2140 Ukupan broj polova 18 Raster: 3.50 mm 734-148/108-000 50 St.
900.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
900.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: 50 St.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 18
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Serija | 2140 |
| RM | 3.50 mm |
| Broj polova po redu | 18 |
| Ukupan broj polova | 18 |
| Oblik igle | kvadratni |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Sadržaj | 50 St. |
| dim. | (D x Š x V) 8.5 x 72.5 x 14.8 mm |
| Boja | svijetlosiva |
| Visina | 14.8 mm |
| Dužina | 8.5 mm |
| Širina | 72.5 mm |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Priključak | otisak |
| Kontaktna površina, utična strana | pocinkovano |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | pocinkovano |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Proizvođač-br. dijela | 734-148/108-000 |
| Tip | WAGO GmbH & Co. KG |
| Nazivni napon | 160 V |
| Izolacijski materijal | poliamid |
| Broj redova | 1 |
| Kontaktni materijal | elektrolitski bakar |
| Materijal kućišta | poliamid |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Min. temperatura | -60 °C |
| Vrsta proizvoda | standardna letva s muškim kontaktima |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.