WAS bočna svjetiljka za označavanje rubova otvoreni kraj kabela odsevno svjetlo, pozicijsko svjetlo desno 12 V/DC, 24 V/
- Kataloški br:
- 3413277 - 62
- Oznaka:
- 2038/II
- EAN:
- 5903098971786
- Kataloški br:
- 3413277 - 62
- Oznaka:
- 2038/II
- EAN:
- 5903098971786
WAS bočna svjetiljka za označavanje rubova otvoreni kraj kabela odsevno svjetlo, pozicijsko svjetlo desno 12 V/DC, 24 V/
60.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvije funkcije osvjetljenja u jednom kućištu
- Univerzalno primjenjivo s obje strane
- Niska potrošnja energije zahvaljujući modernoj LED tehnologiji
- Jednostavna ugradnja s čvrstim držačem za okvir, bočnu stijenku...
- Za upotrebu na prikolicama, mobilnim kućicama, karavanima, kombijima i još mnogo čemu. m.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 39.4 x 74.9 x 38.8 mm |
| Vrsta proizvoda | bočna svjetiljka za označavanje rubova |
| Određene značajke | uklj. držač |
| Vrsta | LED |
| Priključak | otvoreni kraj kabela |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Funkcije | odsevno svjetlo pozicijsko svjetlo |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Lokacija montaže | desno |
| Širina | 39.4 mm |
| Visina | 74.9 mm |
| Dubina | 38.8 mm |
| Oznaka ECE homologacije | E20 148R00/03 |
Opis
Opis
LED bočno svjetlo za označavanje 2 u 1 | 12–24 V | Bijela/Crvena | uklj. Držač i kabel od 38 cm – Za desnu i lijevu stranu
LED bočno svjetlo s kombiniranom funkcijom nudi dvije funkcije osvjetljenja u jednom kompaktnom kućištu: bijelo pozicijsko svjetlo sprijeda i crveno svjetlo za označavanje položaja straga. Zahvaljujući ECE odobrenju i univerzalnom dizajnu s nosačem, prikladan je za obje strane vozila - idealan za prikolice, komercijalna vozila, mobilne kućice ili poljoprivredne strojeve.
Sigurnost i vidljivost sa svih strana – kompaktno, pouzdano, učinkovito.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
LED bočno svjetlo s kombiniranom funkcijom nudi dvije funkcije osvjetljenja u jednom kompaktnom kućištu: bijelo pozicijsko svjetlo sprijeda i crveno svjetlo za označavanje položaja straga. Zahvaljujući ECE odobrenju i univerzalnom dizajnu s nosačem, prikladan je za obje strane vozila - idealan za prikolice, komercijalna vozila, mobilne kućice ili poljoprivredne strojeve.
Sigurnost i vidljivost sa svih strana – kompaktno, pouzdano, učinkovito.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Boje svjetla: Bijela (sprijeda) / Crvena (straga)
- Funkcije: Pozicijsko svjetlo + svjetlo za gabarit
Opseg isporuke
- Svjetiljka
- nositelj
Sistemski zahtjevi
- Električni sustav vozila od 12 ili 24 volta
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)