WAS stražnje svjetlo za prikolicu multipoint žmigavac, kočiono svjetlo, stražnje svjetlo, stražnje svjetlo za maglu, ref
- Kataloški br:
- 3413271 - 62
- Oznaka:
- 1621 L/P WAS5
- EAN:
- 5903098126865
- Kataloški br:
- 3413271 - 62
- Oznaka:
- 1621 L/P WAS5
- EAN:
- 5903098126865
WAS stražnje svjetlo za prikolicu multipoint žmigavac, kočiono svjetlo, stražnje svjetlo, stražnje svjetlo za maglu, ref
240.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jasna, jarka distribucija svjetla zahvaljujući modernoj LED tehnologiji
- Robusno kućište – otporno na udarce, UV i vremenske uvjete
- Ne zahtijeva održavanje i otporan na vibracije
- Plug & Play zahvaljujući bajonetnom priključku
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 163 x 143 x 40.5 mm |
| Vrsta proizvoda | stražnje svjetlo za prikolicu |
| Vrsta | LED |
| Priključak | multipoint |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Funkcije | žmigavac kočiono svjetlo stražnje svjetlo stražnje svjetlo za maglu reflektor |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Lokacija montaže | lijevo |
| Širina | 163 mm |
| Visina | 143 mm |
| Dubina | 40.5 mm |
| Oznaka ECE homologacije | E20 10R06/01 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
LED trokutasto stražnje svjetlo WAS 1621 L/P | Lijeva strana | 12–24 V | 5-smjerna funkcija – kompaktan, robustan, ECE odobren
Višenamjensko LED stražnje svjetlo WAS 1621 L/P za lijevu stranu idealno je rješenje za moderne prikolice i komercijalna vozila. S 5 integriranih svjetlosnih funkcija, 5-pinskim bajonetnim konektorom i robusnim, trokutastim dizajnom, osigurava optimalnu sigurnost na cesti - danju i noću.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Višenamjensko LED stražnje svjetlo WAS 1621 L/P za lijevu stranu idealno je rješenje za moderne prikolice i komercijalna vozila. S 5 integriranih svjetlosnih funkcija, 5-pinskim bajonetnim konektorom i robusnim, trokutastim dizajnom, osigurava optimalnu sigurnost na cesti - danju i noću.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Stop svjetlo (LED)
- Stražnje svjetlo (LED)
- Svjetlo za vožnju unatrag (LED)
- Desni pokazivač smjera (LED)
- Trokutasti reflektor (pasivni)
Komentar
Priključak putem 5-pinskog bajonetnog konektora žute ili zelene boje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)