WAS stražnje svjetlo za prikolicu otvoreni kraj kabela žmigavac, kočiono svjetlo, stražnje svjetlo, svjetla za vožnju un
- Kataloški br:
- 3413273 - 62
- Oznaka:
- 1623 L/P
- EAN:
- 5903098125288
- Kataloški br:
- 3413273 - 62
- Oznaka:
- 1623 L/P
- EAN:
- 5903098125288
WAS stražnje svjetlo za prikolicu otvoreni kraj kabela žmigavac, kočiono svjetlo, stražnje svjetlo, svjetla za vožnju un
255.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jasna distribucija svjetlosti zahvaljujući modernoj LED tehnologiji
- Bez potrebe za održavanjem, otporno na vibracije i vremenske uvjete
- Moderan, ravan dizajn – odgovara svakoj prikolici
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 163 x 143 x 40.5 mm |
| Vrsta proizvoda | stražnje svjetlo za prikolicu |
| Vrsta | LED |
| Priključak | otvoreni kraj kabela |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Funkcije | žmigavac kočiono svjetlo stražnje svjetlo svjetla za vožnju unatrag reflektor |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Lokacija montaže | desno |
| Širina | 163 mm |
| Visina | 143 mm |
| Dubina | 40.5 mm |
| Oznaka ECE homologacije | E20 10R06/01 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
LED trokutasto stražnje svjetlo 1623 L/P | Desna strana | 12–24 V | s kabelom od 2 m – izdržljiv, vodootporan i elegantan
Višenamjensko LED stražnje svjetlo 1623 L/P za desnu stranu idealno je za prikolice i komercijalna vozila koja zahtijevaju kompaktan dizajn i visoku pouzdanost. Opremljen s 5 integriranih funkcija, trajno priključenim kabelom od 2 metra i vodootpornim kućištem, impresionira svojim modernim dizajnom i dugotrajnom LED tehnologijom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Višenamjensko LED stražnje svjetlo 1623 L/P za desnu stranu idealno je za prikolice i komercijalna vozila koja zahtijevaju kompaktan dizajn i visoku pouzdanost. Opremljen s 5 integriranih funkcija, trajno priključenim kabelom od 2 metra i vodootpornim kućištem, impresionira svojim modernim dizajnom i dugotrajnom LED tehnologijom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Stop svjetlo (LED)
- Stražnje svjetlo (LED)
- Stražnje svjetlo za maglu (LED)
- Lijevi pokazivač smjera (LED)
- Trokutasti reflektor (pasivni)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)