WAS svjetlo za registarske pločice otvoreni kraj kabela iza 12 V/DC, 24 V/DC
- Kataloški br:
- 3443574 - 62
- Oznaka:
- 245
- EAN:
- 5907465122382
- Kataloški br:
- 3443574 - 62
- Oznaka:
- 245
- EAN:
- 5907465122382
WAS svjetlo za registarske pločice otvoreni kraj kabela iza 12 V/DC, 24 V/DC
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2-u-1 rješenje: svjetlo registarske pločice + crveno stražnje svjetlo u jednom kućištu
- Robusna varijanta karoserije – idealna za naknadnu ugradnju ili pojedinačne nadgradnje
- Svijetla, učinkovita LED tehnologija s dugim vijekom trajanja i niskom potrošnjom energije
- Kućište otporno na udarce i vremenske uvjete – za svakodnevnu upotrebu u svim vremenskim uvjetima
- Jednostavna instalacija zahvaljujući integriranim točkama za montažu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 82.5 x 31 x 39 mm |
| Vrsta proizvoda | svjetlo za registarske pločice |
| Priključak | otvoreni kraj kabela |
| Radni napon | 12 V/DC24 V/DC |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Lokacija montaže | iza |
| Širina | 31 mm |
| Visina | 39 mm |
| Dužina | 82.5 mm |
| Oznaka ECE homologacije | ECE E20 |
Opis
Opis
WAS 245 je snažno površinsko svjetlo s integriranim svjetlom za registarsku pločicu i crvenim stražnjim svjetlom – idealno za prikolice, komercijalna vozila, poljoprivredne ili građevinske strojeve. Zahvaljujući sofisticiranoj 2-u-1 funkciji, štedi prostor i pojednostavljuje instalaciju. WAS 245 ispunjava sve sigurnosne i kvalitetne zahtjeve u cestovnom prometu i, zahvaljujući ECE odobrenju, spreman je za trenutnu upotrebu - čak i za komercijalna vozila.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Za vozila od 12 i 24 volta
Sistemski zahtjevi
- Električni sustav vozila od 12 i 24 volta
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)