Wavlink BE3600 WLAN ruter 2.4 GHz, 5 GHz 3568 MBit/s
- Kataloški br:
- 3357621 - 62
- Kataloški br:
- 3357621 - 62
Wavlink BE3600 WLAN ruter 2.4 GHz, 5 GHz 3568 MBit/s
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Propusnost od 160 MHz i 2*2 MU-MIMO tehnologija komuniciraju s više uređaja istovremeno kako bi se smanjila latencija i ubrzale veze
- 4096-QAM modulacijska tehnologija
- Podržava PPPoE, dinamičku IP adresu, statičku IP adresu za pristup internetu.
- Ugrađeni DHCP poslužitelj i klijent s automatskim dinamičkim dodjeljivanjem IP adrese.
- Pruža 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation Ethernet WAN port i LAN portove.
- Patentirane omnidirekcionalne antene: 2 x 5dBi 2G antene i 3 x 5dBi 5G antene za još bolje bežične performanse.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | WLAN ruter |
| Tip | BE3600 |
| Funkcije | usmjerivač |
| WLAN Standard | IEEE 802.11be IEEE802.11b IEEE802.11ax IEEE802.11ac |
| Dual-band - pripremljen | 2.4 gHz i 5 gHz |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz 5 GHz |
| Brzina WLAN prijenosa (maks.) | 3568 MBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 2.4 GHz | 688 MBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 5 GHz | 2880 MBit/s |
| LAN brzina prijenosa | 1000 MBit/s |
| Sučelje | Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) |
| Posebne značajke | spreman za mrežu |
| Broj antena | 4 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 4 x |
| 10/100/1000 MBit/s WAN-portovi | 1 x |
| Brzina 5G | 2882 MBit/s |
| Stick & Surf | kompatibilno |
| Bazna stanica | nije obavezno |
| DECT baza | ne |
| DECT ULE | ne |
| Automatska sekretarica | ne |
| Širina | 207 mm |
| Visina | 189 mm |
| Dubina | 190 mm |
| Težina | 390 g |
| Boja | crna |
Opis
Opis
Uređaj nadograđuje vašu mrežu na sljedeću generaciju Wi-Fi-ja. S kombiniranim bežičnim brzinama do 688 Mbps (2,4 GHz) i 2882 Mbps (5 GHz), uređaj nudi izvrsne brzine i izvanredan višesmjerni bežični domet.
BE3600 Wi-Fi 7 ruter sadrži najnoviju generaciju Wi-Fi 7 tehnologije i nudi veći kapacitet za upravljanje više uređaja na vašoj mreži.
- U skladu je sa standardima IEEE 802.11be/ax/ac/a/n/g/b.
-MLO; Višestruki RU; MU-MIMO TX/RX; MU-OFDMA TX/RX; STBC, LDPC, TX Beamformmer i RX BeamFormee
- Simultano 689 Mbps (2,4 GHz) i 2882 Mbps (5 GHz) za ukupnu dostupnu propusnost od 3571 Mbps
Ovaj tekst je strojno preveden.
BE3600 Wi-Fi 7 ruter sadrži najnoviju generaciju Wi-Fi 7 tehnologije i nudi veći kapacitet za upravljanje više uređaja na vašoj mreži.
- U skladu je sa standardima IEEE 802.11be/ax/ac/a/n/g/b.
-MLO; Višestruki RU; MU-MIMO TX/RX; MU-OFDMA TX/RX; STBC, LDPC, TX Beamformmer i RX BeamFormee
- Simultano 689 Mbps (2,4 GHz) i 2882 Mbps (5 GHz) za ukupnu dostupnu propusnost od 3571 Mbps
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Wi-Fi usmjerivač
- Mrežni kabel RJ-45 (1 m)
- Kratke upute
- Napajanje (P012W1201000HE)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.