Weidmüller 1188480000 slijepi čep M20 mesing (niklovani) 160 St.
- Kataloški br:
- 2542390 - 62
- Oznaka:
- 1188480000
- EAN:
- 4050118086713
- Kataloški br:
- 2542390 - 62
- Oznaka:
- 1188480000
- EAN:
- 4050118086713
Weidmüller 1188480000 slijepi čep M20 mesing (niklovani) 160 St.
4,110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | slijepi čep |
| Vanjski navoj | M20 |
| Okretni moment | 40 Nm |
| Materijal | mesing (niklovani) |
| Navoj - dužina | 16 mm |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Maks. temperatura | +120 °C |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 160 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Proizvođač-br. dijela | 1188480000 |
| Tip | VP M20-EX W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.