Weidmüller 1262760000 kabelska uvodnica M25 M20 mesing (niklovani) 160 St.
- Kataloški br:
- 2541629 - 62
- Oznaka:
- 1262760000
- EAN:
- 4050118088649
- Kataloški br:
- 2541629 - 62
- Oznaka:
- 1262760000
- EAN:
- 4050118088649
Weidmüller 1262760000 kabelska uvodnica M25 M20 mesing (niklovani) 160 St.
6,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska uvodnica |
| Vanjski navoj | M25 |
| Unutarnji navoj | M20 |
| Okretni moment | 55 Nm |
| Materijal | mesing (niklovani) |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Maks. temperatura | +120 °C |
| Vrsta zaštite | IP66 |
| Veličina ključa | 32 mm |
| Sadržaj | 160 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Proizvođač-br. dijela | 1262760000 |
| Tip | ADAP M25-M20-W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.