Weidmüller 1356890000 vijčana blok spojka 4 mm² Broj polova (broj) 7 crna 36 St.
- Kataloški br:
- 2538835 - 62
- Oznaka:
- 1356890000
- EAN:
- 4050118214666
- Kataloški br:
- 2538835 - 62
- Oznaka:
- 1356890000
- EAN:
- 4050118214666
Weidmüller 1356890000 vijčana blok spojka 4 mm² Broj polova (broj) 7 crna 36 St.
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 36 St.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | LL 6.35/07/90V 5.0SN BK BX |
| Vrsta proizvoda | vijčana blok spojka |
| RM | 6.35 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 7 |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 8 mm |
| Priključak | vijak lem THT |
| Nazivna struja | 30 A |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.22 mm² |
| Nazivna struja - zaokružena | 30 A |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.18 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 4 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 6 mm² |
| AWG min. | 26 |
| AWG maks. | 10 |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, pocinčana |
| Materijal kućišta | poliamid |
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 1356890000 |
| Sadržaj | 36 St. |
| Nazivni napon | 600 V |
| Visina | 33.5 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.