Weidmüller 1906633000 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ženski konektor 30.00 m Broj polova: 4 1 S
- Kataloški br:
- 3361390 - 62
- Kataloški br:
- 3361390 - 62
Weidmüller 1906633000 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ženski konektor 30.00 m Broj polova: 4 1 S
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SAIL-M8BW-4S30U |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M8 utičnica, kutna |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 30.00 m |
| Materijal plašta | PUR |
| Nazivni napon | 30 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Vanjski Ø | 5.10 |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Boja | crna |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Površina kontakta | pozlaćen |
| Posebne značajke | bez halogena |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Proizvođač-br. dijela | 1906633000 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Kabeli senzora/aktuatora koriste se za spajanje senzora i aktuatora te za prijenos podataka ili napajanja u raznim aplikacijama. Oblikovani kabel nudi tvornički spojenu i testiranu vezu između konektora i kabela. Kabeli mogu biti izloženi raznim uvjetima kao što su: vlaga, prašina, toplina, hladnoća, udarci ili vibracije. To je točno mjesto gdje su naši programeri započeli i dizajnirali niz različitih M8 i M12 senzorskih/aktuatorskih kabela, tako da ćete sigurno pronaći upravo ono što trebate za svoju aplikaciju. Naši senzorski kabeli imaju zaštitu od 360° koja štiti od elektromagnetskih utjecaja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.