Weidmüller 1930020000 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 10 Broj redova 1 1 kom.
- Kataloški br:
- 3334729 - 62
- Oznaka:
- 1930020000
- EAN:
- 4032248579792
- Kataloški br:
- 3334729 - 62
- Oznaka:
- 1930020000
- EAN:
- 4032248579792
Weidmüller 1930020000 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova 10 Broj redova 1 1 kom.
41.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 10
- Broj redova 1
- Content 1 kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 10 |
| Ukupan broj polova | 10 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 7.62 mm |
| Nazivna struja | 40.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 40.5 A |
| Broj polova po redu | 10 |
| Priključak | vijak priključak |
| Boja | crna |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 1930020000 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Kontaktni materijal | bakar |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Tip | BVZ 7.62HP/10/180 SN BK BX |
| AWG | 24 AWG - 8 AWG |
| Prolazni otpor | 4.5 mΩ |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
| Raspon stezanja-Ø | 0,2 mm² - 10 mm² |
| Kontaktna površina, utična strana | pocinkovano |
| Nazivni napon | 600 V |
| Broj polova | 10 |
| Poprečni presjek | 6 mm² |
| RoHS-konforno | Da |
| Spojivi ciklusi | 25 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.