Weidmüller 1979150000 vijčana blok spojka 4 mm² Broj polova (broj) 39 narančasta 10 St.
- Kataloški br:
- 2538900 - 62
- Oznaka:
- 1979150000
- EAN:
- 4032248674299
- Kataloški br:
- 2538900 - 62
- Oznaka:
- 1979150000
- EAN:
- 4032248674299
Weidmüller 1979150000 vijčana blok spojka 4 mm² Broj polova (broj) 39 narančasta 10 St.
690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 10 St.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | LL3R 5.08/39/90 3.2SN OR BX |
| Vrsta proizvoda | vijčana blok spojka |
| RM | 5.08 mm |
| Broj redova | 3 |
| Broj polova | 39 |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 6 mm |
| Priključak | vijak lem THT |
| Nazivna struja | 20 A |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Nazivna struja - zaokružena | 20 A |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 4 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 6 mm² |
| AWG min. | 26 |
| AWG maks. | 12 |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, pocinčana |
| Materijal kućišta | poliamid |
| Boja | narančasta |
| Proizvođač-br. dijela | 1979150000 |
| Sadržaj | 10 St. |
| Nazivni napon | 300 V |
| Visina | 48.3 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.