Weidmüller 2041180000 N/A 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361951 - 62
- Kataloški br:
- 3361951 - 62
Weidmüller 2041180000 N/A 1 kom.
36.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
36.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | neispisano |
| dim. | (Š x V) 25.5 mm x 18.5 mm |
| Težina | 13.808 g |
| Proizvođač-br. dijela | 2041180000 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Materijal | plastika |
| Nazivni napon | 250 V |
| Širina | 25.5 mm |
| Visina | 18.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | ATPG 2.5/5 |
Opis
Opis
Ispitni adapter (stezaljke)
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.