Weidmüller 2423000000 ugradbeni konektor za senzor/aktivator M12 ženski konektor, vertikalna ugradnja Broj polova: 5 1
- Kataloški br:
- 3361376 - 62
- Oznaka:
- 2423000000
- EAN:
- 4.05012E+12
- Kataloški br:
- 3361376 - 62
- Oznaka:
- 2423000000
- EAN:
- 4.05012E+12
Weidmüller 2423000000 ugradbeni konektor za senzor/aktivator M12 ženski konektor, vertikalna ugradnja Broj polova: 5 1
10.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor, vertikalna ugradnja |
| Standard utičnice | sai - weidmüller |
| Priključna strana A | može se konfekcionirati |
| Priključna strana B | M12 utičnica, ugradbena |
| Broj polova | 5 |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | otisak |
| Boja | srebrna |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Vrsta navoja, kabelski priključak i montaža | M12 |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -30 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 2423000000 |
| Tip | SAIE-M12B-5-F5.5TL |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | ugradbeni konektor za senzor/aktivator |
Opis
Opis
Posebne značajke
Nema sličnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Weidmüller
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.