Weidmüller 2424040000 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani Broj polova: 4 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361393 - 62
- Kataloški br:
- 3361393 - 62
Weidmüller 2424040000 utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani Broj polova: 4 1 kom.
25.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
25.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SAIE-M12S-4AS-H6.75TL |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, nekonfekcionirani |
| Broj polova | 4 |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Proizvođač-br. dijela | 2424040000 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Okrugli konektor, ugradnja (PCB tehnologija spajanja), M12, broj pozicija: 4, montaža na stražnji zid, M 16
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.