Weidmüller 2437910000 HS-HF 12.7-25.4/25 MM W sustav označavanja kabela bijela Broj označitelji: 400 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361569 - 62
- Kataloški br:
- 3361569 - 62
Weidmüller 2437910000 HS-HF 12.7-25.4/25 MM W sustav označavanja kabela bijela Broj označitelji: 400 1 kom.
1.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HS-HF 12.7-25.4/25 MM W |
| Vrsta proizvoda | sustav označavanja kabela |
| Materijal | poliolefin |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Prikladno za vanjski promjer (min.) | 12.7 mm |
| Prikladno za vanjski promjer (maks.) | 25.4 mm |
| Boja | bijela |
| Broj označitelji | 400 |
| dim. | (Š x V) 40.5 mm x 25.4 mm |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 40.5 mm |
| Visina | 25.4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sustav označavanja kabela, 12,7 - 25,4 mm, 40,5 mm, poliolefin, bijeli
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.