Weidmüller 2467310000 DC/DC pretvarač 28.8 V 20 A 480 W
- Kataloški br:
- 2539232 - 62
- Oznaka:
- 2467310000
- EAN:
- 4050118482218
- Kataloški br:
- 2539232 - 62
- Oznaka:
- 2467310000
- EAN:
- 4050118482218
Weidmüller 2467310000 DC/DC pretvarač 28.8 V 20 A 480 W
1,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz 28.8 V / 20 A
- Snaga 480 W
- vijak
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Ulazni napon (maks.) | 31.2 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 20 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 20 A |
| Ulazni napon (min.) | 14 V/DC |
| dim. | (Š x V x D) 75 x 130 x 125 mm |
| Izlazni napon (max.) | 28.8 V |
| Priključak | vijak |
| Snaga | 480 W |
| Dizajn | zatvoreno |
| Radna temperatura (maks.) | +70 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Određene značajke napajanja | podesivi izlazni napon stabilizirano |
| Širina | 75 mm |
| Visina | 130 mm |
| Tip | PRO TOPDC 24V/24V 20A EX |
| Dubina | 125 mm |
| Izlazni napon (min.) | 22.5 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.