Weidmüller 2621620000 HS-FR 3.2-6.4/25 MM W sustav označavanja kabela Površina za natpisivanje: 24.9 x 10.3 mm bijela Br
- Kataloški br:
- 3361416 - 62
- Kataloški br:
- 3361416 - 62
Weidmüller 2621620000 HS-FR 3.2-6.4/25 MM W sustav označavanja kabela Površina za natpisivanje: 24.9 x 10.3 mm bijela Br
0.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HS-FR 3.2-6.4/25 MM W |
| Vrsta proizvoda | sustav označavanja kabela |
| Duljina natpisne površine | 24.9 mm |
| Širina natpisne površine | 10.3 mm |
| Površina za natpisivanje | 24.9 x 10.3 mm |
| Materijal | poliolefin |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Prikladno za vanjski promjer (min.) | 3.2 mm |
| Prikladno za vanjski promjer (maks.) | 6.4 mm |
| Boja | bijela |
| Broj označitelji | 2000 |
| dim. | (Š x V) 10.3 mm x 24.9 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 10.3 mm |
| Visina | 24.9 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.