Weidmüller 2621820000 HS-FR 4.8-9.5/50 MM W uređaj za označavanje Površina za natpisivanje: 49.8 x 15.1 mm bijela Broj o
- Kataloški br:
- 3361420 - 62
- Kataloški br:
- 3361420 - 62
Weidmüller 2621820000 HS-FR 4.8-9.5/50 MM W uređaj za označavanje Površina za natpisivanje: 49.8 x 15.1 mm bijela Broj o
1.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HS-FR 4.8-9.5/50 MM W |
| Vrsta proizvoda | uređaj za označavanje |
| Duljina natpisne površine | 49.8 mm |
| Širina natpisne površine | 15.1 mm |
| Površina za natpisivanje | 49.8 x 15.1 mm |
| Materijal | poliolefin |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Prikladno za vanjski promjer (min.) | 4.8 mm |
| Prikladno za vanjski promjer (maks.) | 9.5 mm |
| Boja | bijela |
| Broj označitelji | 500 |
| dim. | (Š x V) 15.1 mm x 49.8 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 15.1 mm |
| Visina | 49.8 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.