Weidmüller 2675300000 stezaljka za napajanje Push-In stezaljka, utični priključak tamno bež 20 St.
- Kataloški br:
- 2537616 - 62
- Oznaka:
- 2675300000
- EAN:
- 4050118733488
- Kataloški br:
- 2537616 - 62
- Oznaka:
- 2675300000
- EAN:
- 4050118733488
Weidmüller 2675300000 stezaljka za napajanje Push-In stezaljka, utični priključak tamno bež 20 St.
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stezaljka za napajanje |
| Priključak | Push-In stezaljka utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 6 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 6 mm² |
| Boja | tamno bež |
| Nazivna struja | 41 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 41 A |
| Nazivni napon | 500 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2675300000 |
| Sadržaj | 20 St. |
| Tip | AAP11 6 LO DL RD |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.