Weidmüller 2675470000 razdjelna redna stezaljka Push-In stezaljka, utični priključak tamno bež 50 St.
- Kataloški br:
- 2537637 - 62
- Oznaka:
- 2675470000
- EAN:
- 4050118733716
- Kataloški br:
- 2537637 - 62
- Oznaka:
- 2675470000
- EAN:
- 4050118733716
Weidmüller 2675470000 razdjelna redna stezaljka Push-In stezaljka, utični priključak tamno bež 50 St.
455.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
455.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna redna stezaljka |
| Priključak | Push-In stezaljka utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 2.5 mm² |
| Boja | tamno bež |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Nazivni napon | 800 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2675470000 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | AAP12 2.5 LI DL OR |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.