Weidmüller 2675610000 inicijatorska/aktivatorsksa stezaljka utični priključak bež boja 100 St.
- Kataloški br:
- 2537687 - 62
- Oznaka:
- 2675610000
- EAN:
- 4050118733358
- Kataloški br:
- 2537687 - 62
- Oznaka:
- 2675610000
- EAN:
- 4050118733358
Weidmüller 2675610000 inicijatorska/aktivatorsksa stezaljka utični priključak bež boja 100 St.
1,355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inicijatorska/aktivatorsksa stezaljka |
| Priključak | utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 1.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 1.5 mm² |
| Broj redova | 2 |
| Boja | bež boja |
| Nazivna struja | 13.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 13.5 A |
| Nazivni napon | 250 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2675610000 |
| Sadržaj | 100 St. |
| Tip | AIO22 1.5 SI-PE DL |
| dim. | (D x Š) 45 mm x 3.5 mm |
| Širina | 3.5 mm |
| Dužina | 45 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.