Weidmüller 2675940000 stezaljka za zaštitni vodič utični priključak zeleno-žuta 50 St.
- Kataloški br:
- 2537780 - 62
- Oznaka:
- 2675940000
- EAN:
- 4050118716474
- Kataloški br:
- 2537780 - 62
- Oznaka:
- 2675940000
- EAN:
- 4050118716474
Weidmüller 2675940000 stezaljka za zaštitni vodič utični priključak zeleno-žuta 50 St.
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stezaljka za zaštitni vodič |
| Priključak | utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 2.5 mm² |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 2 |
| Boja | zeleno-žuta |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Proizvođač-br. dijela | 2675940000 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | APGTB 2.5 2T PE 4C/2 DL |
| dim. | (D x Š) 91 mm x 5.1 mm |
| Širina | 5.1 mm |
| Dužina | 91 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.