Weidmüller 2694220000 prolazna redna stezaljka utični priključak bež boja kom.
- Kataloški br:
- 2537522 - 62
- Oznaka:
- 2694220000
- EAN:
- 4064675266549
- Kataloški br:
- 2537522 - 62
- Oznaka:
- 2694220000
- EAN:
- 4064675266549
Weidmüller 2694220000 prolazna redna stezaljka utični priključak bež boja kom.
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prolazna redna stezaljka |
| Priključak | utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 25 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 120 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 25 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 120 mm² |
| Broj redova | 1 |
| Boja | bež boja |
| Nazivna struja | 232 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 232 A |
| Nazivni napon | 1000 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2694220000 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | A2C 95/120 3FT-FE-DM |
| dim. | (D x Š) 133.5 mm x 100 mm |
| Širina | 100 mm |
| Dužina | 133.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.