Weidmüller 2704410000 redna stezaljka za ugradne elemente Push-In stezaljka bež boja 50 St.
- Kataloški br:
- 2537549 - 62
- Oznaka:
- 2704410000
- EAN:
- 4064675056492
- Kataloški br:
- 2537549 - 62
- Oznaka:
- 2704410000
- EAN:
- 4064675056492
Weidmüller 2704410000 redna stezaljka za ugradne elemente Push-In stezaljka bež boja 50 St.
980.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | redna stezaljka za ugradne elemente |
| Priključak | Push-In stezaljka |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 2.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 2.5 mm² |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 2 |
| Boja | bež boja |
| Nazivni napon | 24 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2704410000 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | A2T 2.5 EM1 24VUC LED RD/1 |
| dim. | (D x Š) 90 mm x 5.1 mm |
| Širina | 5.1 mm |
| Dužina | 90 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.