Weidmüller 2710370000 N/A 50 St.
- Kataloški br:
- 2538853 - 62
- Oznaka:
- 2710370000
- EAN:
- 4064675012092
- Kataloški br:
- 2538853 - 62
- Oznaka:
- 2710370000
- EAN:
- 4064675012092
Weidmüller 2710370000 N/A 50 St.
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izvedba | neispisano |
| dim. | (D x Š x V) 25.2 x 15.9 x 4.2 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2710370000 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Materijal | Wemid |
| Širina | 15.9 mm |
| Visina | 4.2 mm |
| Dužina | 25.2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | LL TTB 6/2 CM |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.