Weidmüller 2712160000 N/A bijela 3800 St.
- Kataloški br:
- 2542208 - 62
- Oznaka:
- 2712160000
- EAN:
- 4050118749472
- Kataloški br:
- 2542208 - 62
- Oznaka:
- 2712160000
- EAN:
- 4050118749472
Weidmüller 2712160000 N/A bijela 3800 St.
1,180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| Izvedba | neispisano |
| dim. | (D x Š x V) 0.7 x 6 x 10 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 2712160000 |
| Sadržaj | 3800 St. |
| Materijal | ABS-PC TPU |
| Širina | 6 mm |
| Visina | 10 mm |
| Dužina | 0.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | MF 10/6 MM BP WS |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.