Weidmüller 2715740000 slijepi čep M16 poliamid 6 svijetlosiva 50 St.
- Kataloški br:
- 2539854 - 62
- Oznaka:
- 2715740000
- EAN:
- 4050118805093
- Kataloški br:
- 2539854 - 62
- Oznaka:
- 2715740000
- EAN:
- 4050118805093
Weidmüller 2715740000 slijepi čep M16 poliamid 6 svijetlosiva 50 St.
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | slijepi čep |
| Boja | svijetlosiva |
| Vanjski navoj | M16 |
| Okretni moment | 1.5 Nm |
| Materijal | poliamid 6 |
| Navoj - dužina | 15 mm |
| Dužina | 15 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Veličina ključa | 19 mm |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 50 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Proizvođač-br. dijela | 2715740000 |
| Tip | VP HEX M16 PA6 GY |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.