Weidmüller 2719220000 SFM 4/18 3.3-4.0 MM WS sustav označavanja kabela 800 St.
- Kataloški br:
- 2852947 - 62
- Oznaka:
- 2719220000
- EAN:
- 4050118888256
- Kataloški br:
- 2852947 - 62
- Oznaka:
- 2719220000
- EAN:
- 4050118888256
Weidmüller 2719220000 SFM 4/18 3.3-4.0 MM WS sustav označavanja kabela 800 St.
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SFM 4/18 3.3-4.0 MM WS |
| Vrsta proizvoda | sustav označavanja kabela |
| Sadržaj | 800 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Colour | White |
| Width | 5.7 mm |
| Imprint | None |
| Length | 18 mm |
| Cable diameter | 2.5-4 mm |
| With label space | TRUE |
| Core diameter | 3.3-4 mm |
| Transparent | FALSE |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.