Weidmüller 2721950000 kabelska uvodnica s brtvom, sa zaštitom od potega, otporno na udarce M16 poliamid 6 crna 50 St.
- Kataloški br:
- 2539805 - 62
- Oznaka:
- 2721950000
- EAN:
- 4050118820485
- Kataloški br:
- 2539805 - 62
- Oznaka:
- 2721950000
- EAN:
- 4050118820485
Weidmüller 2721950000 kabelska uvodnica s brtvom, sa zaštitom od potega, otporno na udarce M16 poliamid 6 crna 50 St.
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska uvodnica |
| Određene značajke | s brtvom sa zaštitom od potega otporno na udarce |
| Boja | crna |
| Vanjski navoj | M16 |
| Okretni moment | 2.5 Nm |
| Materijal | poliamid 6 |
| Stezaljka Ø (min.) | 6 mm |
| Stezaljka Ø (maks.) | 10 mm |
| Navoj - dužina | 10 mm |
| Dužina | 29.5 mm |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Veličina ključa | 22 mm |
| Sadržaj | 50 St. |
| RoHS-konforno | Da |
| Proizvođač-br. dijela | 2721950000 |
| Tip | VG M16 EXE 6-10 CR7J G4 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.