Weidmüller 2744130000 mjerna razdvojna stezaljka Push-In stezaljka, utični priključak tamno bež 50 St.
- Kataloški br:
- 2537547 - 62
- Oznaka:
- 2744130000
- EAN:
- 4064675035329
- Kataloški br:
- 2537547 - 62
- Oznaka:
- 2744130000
- EAN:
- 4064675035329
Weidmüller 2744130000 mjerna razdvojna stezaljka Push-In stezaljka, utični priključak tamno bež 50 St.
1,075.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,075.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerna razdvojna stezaljka |
| Određene značajke | s mogućnošću ispitivanja |
| Priključak | Push-In stezaljka utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 4 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 2.5 mm² |
| Broj redova | 2 |
| Broj polova po redu | 2 |
| Boja | tamno bež |
| Nazivna struja | 16 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 16 A |
| Nazivni napon | 400 V |
| Proizvođač-br. dijela | 2744130000 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | A2T 2.5 DT/FT |
| dim. | (D x Š) 115 mm x 5.1 mm |
| Širina | 5.1 mm |
| Dužina | 115 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Klasa gorivosti | V0 |
| Izolacijski materijal | termoplast |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.