Weidmüller 2747570000 gredni utični konektor Raster: 1.27 mm Ukupan broj polova: 40 Broj redova: 1 100 St.
- Kataloški br:
- 2538153 - 62
- Oznaka:
- 2747570000
- EAN:
- 4050118896138
- Kataloški br:
- 2538153 - 62
- Oznaka:
- 2747570000
- EAN:
- 4050118896138
Weidmüller 2747570000 gredni utični konektor Raster: 1.27 mm Ukupan broj polova: 40 Broj redova: 1 100 St.
1,690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 40
- Broj redova 1
- Content 100 St.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Vrsta proizvoda | gredni utični konektor |
| RM | 1.27 mm |
| Broj redova | 1 |
| Ukupan broj polova | 40 |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, niklovana i pozlaćena |
| Sadržaj | 100 St. |
| Tip | FFP D1/40H S1 B TY |
| dim. | (D x Š x V) 5.6 x 33.13 x 14.05 mm |
| Materijal kućišta | umjetna masa ojačana staklenim vlaknima, otporna na udare |
| Proizvođač-br. dijela | 2747570000 |
| Boja | crna |
| Izolacijski materijal | LCP |
| Razina osjetljivosti vlage (MSL) | 1 |
| Širina | 33.13 mm |
| Visina | 14.05 mm |
| Dužina | 5.6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Maks. temperatura | +125 °C |
| Min. temperatura | -55 °C |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.