Weidmüller 2817040000 sigurnosna stezaljka Push-In stezaljka, utični priključak crna 50 St.
- Kataloški br:
- 2851887 - 62
- Oznaka:
- 2817040000
- EAN:
- 4064675322382
- Kataloški br:
- 2851887 - 62
- Oznaka:
- 2817040000
- EAN:
- 4064675322382
Weidmüller 2817040000 sigurnosna stezaljka Push-In stezaljka, utični priključak crna 50 St.
2,120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna stezaljka |
| Priključak | Push-In stezaljka utični priključak |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 6 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.5 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 4 mm² |
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 2817040000 |
| Sadržaj | 50 St. |
| Tip | A2T 4 FS-FT-PE 60-150V BK |
| RoHS-konforno | Da |
| Mounting method | DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Colour | Black |
| Rated voltage | 150 V |
| Length | 126.5 m |
| Operating temperature | -55-130 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Width/grid dimension | 6.1 mm |
| Height at lowest possible mounting height | 83.5 mm |
| Closing plate required | TRUE |
| Type of electrical connection 1 | Push-in clamp connection |
| Type of fuse insert | G-fuse 5x20 mm |
| Type of fuse holder | Swivelling |
| Type of indication element for defect indication | LED |
| Supply voltage for defect-indication | 150-150 V |
| Number of levels | 3 |
| Voltage type for defect indication | AC/DC |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.5-4 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.5-6 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.5-6 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.5-6 mm² |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Rated current In | 6.3 A |
Opis
Opis
Priključni blok za spajanje ili spajanje vodiča s trajno sigurnim kontaktom. Kaljeni čelik podnosi mehaničke sile, bakar obložen kositrom osigurava najbolju vodljivost. S odvojivim nosačem za osigurač.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.