Weidmüller 7924920000 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 3 crna 100 St.
- Kataloški br:
- 2539531 - 62
- Oznaka:
- 7924920000
- EAN:
- 4032248474158
- Kataloški br:
- 2539531 - 62
- Oznaka:
- 7924920000
- EAN:
- 4032248474158
Weidmüller 7924920000 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 3 crna 100 St.
515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content 100 St.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | SLEH 5.08/3 LI22.5 2.4 SN BK BX |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 5.08 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 3 |
| Priključak | THT lem |
| Nazivna struja | 12.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 12.5 A |
| Kontaktni materijal | Cu-legura, pocinčana |
| Materijal kućišta | poliamid |
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 7924920000 |
| Sadržaj | 100 St. |
| Nazivni napon | 300 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.