Weidmüller CH20M67 S 3P/3P/3P BK 2010 bočni dio kućišta za profilnu šinu zatvoreno, za montažu na din-letvu 67.5 x 22.83
- Kataloški br:
- 2538028 - 62
- Oznaka:
- 1420370000
- EAN:
- 4050118223859
- Kataloški br:
- 2538028 - 62
- Oznaka:
- 1420370000
- EAN:
- 4050118223859
Weidmüller CH20M67 S 3P/3P/3P BK 2010 bočni dio kućišta za profilnu šinu zatvoreno, za montažu na din-letvu 67.5 x 22.83
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bočni dio kućišta za profilnu šinu |
| Određene značajke | zatvoreno za montažu na din-letvu |
| Materijal | plastika |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Izvedba | za slaganje, neobrađeno |
| Broj pola | 36 |
| Širina | 67.5 mm |
| Visina | 22.83 mm |
| Sadržaj | 8 St. |
| dim. | (Š x V) 67.5 mm x 22.83 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CH20M67 S 3P/3P/3P BK 2010 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)