Weidmüller FP ENC DR07 080 XC A 2633730000 prorez čelik 80 mm 5 St.
- Kataloški br:
- 2542080 - 62
- Oznaka:
- 2633730000
- EAN:
- 4050118664379
- Kataloški br:
- 2542080 - 62
- Oznaka:
- 2633730000
- EAN:
- 4050118664379
Weidmüller FP ENC DR07 080 XC A 2633730000 prorez čelik 80 mm 5 St.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke | prorez |
| Materijal | čelik |
| Svojstvo materijala | pocinčani |
| Izvedba | DIN letvica 35/7,5 mm |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Dužina | 80 mm |
| Visina | 35 mm |
| Sadržaj | 5 St. |
| Tip | FP ENC DR07 080 XC A |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.