Weidmüller kućište utiča za tiskanu pločicu BL/SL 5.08 Ukupan broj polova 3 Raster: 5.08 mm 1149410000 72 St.
- Kataloški br:
- 2865825 - 62
- Oznaka:
- 1149410000
- EAN:
- 4032248936700
- Kataloški br:
- 2865825 - 62
- Oznaka:
- 1149410000
- EAN:
- 4032248936700
Weidmüller kućište utiča za tiskanu pločicu BL/SL 5.08 Ukupan broj polova 3 Raster: 5.08 mm 1149410000 72 St.
260.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: 72 St.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište utiča za tiskanu pločicu |
| Konstrukcija | kutni muški konektor |
| Broj redova | 1 |
| Sustavski priključak | wire-to-board |
| Serija | BL/SL 5.08 |
| RM | 5.08 mm |
| Broj polova po redu | 1 |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Širina | 25.0 mm |
| Oblik igle | pravokutni |
| Nazivna struja | 24 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 24 A |
| Sadržaj | 72 St. |
| dim. | (D x Š x V) 11.7 x 25.0 x 12.0 mm |
| Priključak | otisak |
| Materijal kućišta | poliamid |
| Proizvođač-br. dijela | 1149410000 |
| Boja | narančasta |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Izolacijski materijal | poliamid |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | pocinkovano |
| Kontaktna površina, utična strana | pocinkovano |
| Nazivni napon | 400 V |
| Visina | 12.0 mm |
| Dužina | 11.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +100 °C |
| Min. temperatura | -50 °C |
| Tip | SL 5.08HC/03/90LF 3.2SN OR BX |
Opis
Opis
PCB konektor. Muški konektor, prirubnica za lemljenje, spoj za lemljenje, 5,08 mm, broj pozicija: 3, 90 °, duljina igle za lemljenje: 3,2 mm, pokositreno, narančasto, kutija. Pinovi zaglavlja izrađeni od plastike ojačane staklenim vlaknima sa izlaznim smjerom od 90° optimiziranim za proces valovitog lemljenja. Varijanta s prirubnicom (F) može se upotrijebiti za pričvršćivanje na odgovarajući dio ili tiskanu pločicu. Kod primjene varijante prirubnice za lemljenje (LF) nema potrebe za dodatnim vijčanim spojem na tiskanu pločicu. Istodobno su mjesta lemljenja zaštićena od mehaničkog naprezanja. Pin zaglavlja mogu se kodirati ručno ili naručiti već unaprijed kodirane.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (10)
- Esencijalni (10)