Weidmüller relejna ploča s prikazom, led 1 St. RSM-16 115VAC/DC 2CO Z 115 V DC/AC
EAN:
Rok isporuke na upit
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 290 x 109 x 66 mm
Duljina
290 mm
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Posebnosti
sa zaslonom, LED
Radni napon
115 V DC/AC
Sadržaj
1 kom
Širina
109 mm
Sklopna struja (maks.)
5 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Težina
697,2 g
Tip
RSM-16 115VAC/DC 2CO Z
Veza
zatezna opruga
Visina
66 mm