Weidmüller relejna ploča s prikazom, led 1 St. RSM-4 115VAC/DC 2CO S 115 V DC/AC
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 75 x 109 x 71 mm
Duljina
75 mm
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Posebnosti
sa zaslonom, LED
Radni napon
115 V DC/AC
Sadržaj
1 kom
Širina
109 mm
Sklopna struja (maks.)
5 A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Težina
242,63 g
Tip
RSM-4 115VAC/DC 2CO S
Veza
vijci
Visina
71 mm