Weidmüller relejna ploča s prikazom, led 1 St. RSM-8 115VAC/DC 1CO S 115 V DC/AC
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 130 x 87 x 66 mm
Duljina
130 mm
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Posebnosti
sa zaslonom, LED
Radni napon
115 V DC/AC
Sadržaj
1 kom
Širina
87 mm
Sklopna struja (maks.)
6A
Sklopni napon (maks.)
250 V/AC
Težina
254 g
Tip
RSM-8 115VAC/DC 1CO S
Veza
vijci
Visina
66 mm