Weller Zero Smog Shield Limited Black Edition usisavanje lemnog dima 240 V/AC 10 W 26 m³/h
- Kataloški br:
- 3431277 - 62
- Oznaka:
- FT91019190
- EAN:
- 4003019449842
- Kataloški br:
- 3431277 - 62
- Oznaka:
- FT91019190
- EAN:
- 4003019449842
Weller Zero Smog Shield Limited Black Edition usisavanje lemnog dima 240 V/AC 10 W 26 m³/h
8 %
450.00 KM490.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
450.00 KM490.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Učinkovita EPA E10 filtracija čestica i plinova za održavanje čistoće zraka na radnom mjestu
- Osvjetljeno radno područje za optimalno radno okruženje
- Snažan puhalo
- Filterska jedinica jednostavna za održavanje s lako zamjenjivim filterom
- Niska razina buke od 50 dB (59 dB pri punoj brzini)
- Može se slagati s lemnim stanicama svih marki (maksimalna veličina 13 cm x 18 cm)
- Antistatičko kućište (zaštićeno od ESD-a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Maks. šum | 50 dB |
| dim. | (D x Š x V) 270 x 212 x 110 mm |
| Visina | 110 mm |
| Dužina | 270 mm |
| Širina | 212 mm |
| Protok zraka | 26 m³/h |
| Snaga (maks.) | 10 W |
| Radni napon | 240 V/AC |
| Težina | 2 kg |
| Vrsta proizvoda | usisavanje lemnog dima |
Opis
Opis
Udišite čist zrak na svom radnom mjestu uz Weller ZeroSmog Shield. Ovaj snažni sustav filtriranja osigurava svjež i siguran zrak na vašem radnom mjestu, a zahvaljujući kompaktnom dizajnu može se složiti s vašom lemnom stanicom radi uštede prostora.
Sada dostupno u upečatljivoj crnoj boji ograničenog izdanja – s uobičajenim pouzdanim performansama i elegantnim novim izgledom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sada dostupno u upečatljivoj crnoj boji ograničenog izdanja – s uobičajenim pouzdanim performansama i elegantnim novim izgledom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Jedinica za ekstrakciju štita "Black Edition"
- 1x EPA E10 filter
- 1x utikač za napajanje
- 1 upute za rukovanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)