Wenger etui za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 35,6 cm (14") crna
- Kataloški br:
- 3431151 - 62
- Oznaka:
- 653179
- EAN:
- 7611160262042
- Kataloški br:
- 3431151 - 62
- Oznaka:
- 653179
- EAN:
- 7611160262042
Wenger etui za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 35,6 cm (14") crna
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vanjski materijal izrađen od recikliranih PET boca
- Podstavljeni pretinac za laptope do 14"
- Unutarnji mrežasti pretinac s patentnim zatvaračem
- Dvije ručke za lakše nošenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | Book Cover |
| prikladno za | 35,6 cm (14") |
| Širina | 380 mm |
| Visina | 270 mm |
| Dubina | 60 mm |
| Boja | crna |
| Materijal | RPET poliester |
| Težina | 0.3 kg |
| dim. | (Š x V x D) 380 x 270 x 60 mm |
Opis
Opis
Futrola za laptop od 14″
Guyde futrola za laptop 14 nudi zaštitu i funkcionalnost te je neophodna za sve poslovne ljude koji su u pokretu. Vanjski dio navlake za prijenosno računalo izrađen je od recikliranog PET-a, a unutrašnjost sigurno pohranjuje vaše prijenosno računalo do 14″. Ostale važne stvari su pregledno pohranjene u unutarnjem odjeljku i brzo su pri ruci. Zahvaljujući dvjema ručkama, kutija je jednostavna za nošenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.