Wenger etui za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
- Kataloški br:
- 3475901 - 62
- Oznaka:
- 653687
- EAN:
- 7611160309549
- Kataloški br:
- 3475901 - 62
- Oznaka:
- 653687
- EAN:
- 7611160309549
Wenger etui za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
53.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljena navlaka za prijenosna računala od 15,6" – 16"; Lagan, jednostavan dizajn; vanjski pretinac za dodatni prostor za pohranu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | etui za prijenosno računalo |
| Izvedba | navlaka |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") 40,6 cm (16") |
| Unutaršnja širina | 37 cm |
| Unutaršnja visina | 25.5 cm |
| Unutaršnja dubina | 1.5 cm |
| Širina | 42 cm |
| Visina | 30 cm |
| Dubina | 3 cm |
| Boja | crna |
| Materijal | poliester |
| Težina | 0.200 kg |
| dim. | (Š x V x D) 42 x 30 x 3 cm |
Opis
Opis
Bilo da ste na putu do posla, na fakultetu ili na putovanju, BQ Sleeve 15.6-16 idealno je rješenje za zaštitu vaših elektroničkih uređaja u pokretu. Svojom elegantnom estetikom i praktičnim funkcijama, posebno je izdržljiv i neophodan. Zahvaljujući laganom i tankom dizajnu, futrolu za prijenosno računalo možete lako ubaciti u ruksak ili torbu. Dodatni pretinac za pohranu s vanjske strane omogućuje vam da vam važni pribor bude brzo pri ruci.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.