Wenger ruksak za prijenosno računalo BQ Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
- Kataloški br:
- 3431146 - 62
- Oznaka:
- 611905
- EAN:
- 7613329153024
- Kataloški br:
- 3431146 - 62
- Oznaka:
- 611905
- EAN:
- 7613329153024
Wenger ruksak za prijenosno računalo BQ Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljeni pretinac za laptop
- Podstavljeni pretinac za tablet
- Prostran glavni odjeljak
- Organizator za važne dodatke
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 25,4 cm (10") 40,6 cm (16") |
| Širina | 310 mm |
| Visina | 440 mm |
| Dubina | 220 mm |
| Težina | 0.52 kg |
| Materijal | poliester |
| Boja | crna |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 310 x 440 x 220 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Notebook |
| Oznaka za tip proizvoda | Rucksack |
Opis
Opis
Spakiraj svoj mobilni ured i idemo. S pametno dizajniranim BQ ruksakom za prijenosno računalo od 16 inča, sve je moguće. Lagan, a opet izdržljiv, njegova dobro dizajnirana unutrašnjost spremna je za najteže zadatke. Ne samo da ima pretince za 16-inčni laptop i 10-inčni tablet, već i bočni džep za bocu s vodom ili kišobran. Podesive naramenice i podstavljena leđa osiguravaju maksimalnu udobnost u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Podesive, podstavljene naramenice
- Podstavljena leđa
- remen za kolica
- .
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.