Wenger ruksak za prijenosno računalo MX Light Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") boja pjeska
- Kataloški br:
- 3431158 - 62
- Oznaka:
- 653499
- EAN:
- 7611160287915
- Kataloški br:
- 3431158 - 62
- Oznaka:
- 653499
- EAN:
- 7611160287915
Wenger ruksak za prijenosno računalo MX Light Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") boja pjeska
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljeni pretinac za 16-inčni laptop i odvojeni pretinac za 10-inčni tablet
- Vrhunski SmartOrg organizator s velikim patentnim zatvaračem za pregledno pohranjivanje kabela, punjača i posjetnica
- Vodoodbojni patentni zatvarači
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 25,4 cm (10") 40,6 cm (16") |
| Širina | 310 mm |
| Visina | 440 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Težina | 0.7 kg |
| Materijal | poliester |
| Boja | boja pjeska |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 310 x 440 x 200 mm |
Opis
Opis
Ruksak za 16-inčni laptop s odjeljkom za tablet
MX Light olakšava vam svakodnevni život – bilo da se radi o svakodnevnom putovanju na posao ili fakultet. Ruksak ima elegantan i minimalistički vanjski izgled te sadrži podstavljeni pretinac za pohranu vašeg prijenosnog računala i tableta, kao i SmartOrg organizator za uredno pohranjivanje važnih dodataka. Zahvaljujući diskretnim proširivim pretincima i sigurnom zatvaranju protiv krađe, dobro ste opremljeni za sve situacije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Skriveni elastični bočni džepovi za brzi pristup s patentnim zatvaračem
- Protuprovalna brava
- Prozračna podloga za leđa sprječava znojenje korisnika
- Remen za nošenje za pričvršćivanje na ručku kofera na kotačiće za udobno putovanje s više komada prtljage.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.