Wenger ruksak za prijenosno računalo MX Professional Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") boja pjeska
- Kataloški br:
- 3431159 - 62
- Oznaka:
- 653500
- EAN:
- 7611160287939
- Kataloški br:
- 3431159 - 62
- Oznaka:
- 653500
- EAN:
- 7611160287939
Wenger ruksak za prijenosno računalo MX Professional Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") boja pjeska
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podstavljeni pretinac za 16-inčni laptop i odvojeni pretinac za 10-inčni tablet
- Pretinac za brzi pristup
- Vrhunski SmartOrg organizator s velikim patentnim zatvaračem za pregledno pohranjivanje kabela, punjača i posjetnica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 25,4 cm (10") 40,6 cm (16") |
| Širina | 330 mm |
| Visina | 450 mm |
| Dubina | 210 mm |
| Težina | 0.8 kg |
| Materijal | poliester |
| Boja | boja pjeska |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 330 x 450 x 210 mm |
Opis
Opis
Ruksak za 16-inčni laptop s odjeljkom za tablet
Visoke performanse i pametan dizajn čine MX Professional nezaobilaznim za poslovne ljude. Ovaj elegantni ruksak s podstavljenim pretincima za tablet i prijenosno računalo savršen je za sastanke uprave, ali je i pouzdan suputnik za svakodnevnu upotrebu. Organizator SmartOrg i jedinstveni bočni pretinci drže vaše tehničke uređaje sigurnima i organiziranima bez da postanu glomazni. Vodoodbojni patentni zatvarači i protuprovalna zatvaračnica ispunjavaju ono što obećavaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Vodoodbojni patentni zatvarači
- Skriveni, proširivi džepovi
- Protuprovalna brava
- CaseBase, stabilizacijska platforma za stabilno i sigurno postolje
- Prozračna podloga za leđa sprječava znojenje korisnika
- Remen za nošenje za pričvršćivanje na ručku kofera na kotačiće za udobno putovanje s više komada prtljage.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.